Pagina opties

Groter
A A

Samenstelling gemeenteraad

H. (Hein) Verbiest

H. Verbiest
contactgegevens en taken H. (Hein) Verbiest
FunctieFractievoorzitter
E-mailadresh.verbiest@oud-beijerland.nl
Nevenfuncties
  • Afdelingshoofd bedrijfsbureau RET N.V. (bezoldigd)
Politieke partijBINT

W. (Willem) de Jonge

W. de Jonge
contactgegevens en taken W. (Willem) de Jonge
FunctieGemeenteraadslid
E-mailadresw.dejonge@oud-beijerland.nl
Nevenfuncties
  • Geen nevenfuncties
Politieke partijBINT

M. (Martin) Hoek

M. Hoek
contactgegevens en taken M. (Martin) Hoek
FunctieGemeenteraadslid
E-mailadresm.hoek@oud-beijerland.nl
Politieke partijBINT

A. (Arie) van Ruiven

A. van Ruiven
contactgegevens en taken A. (Arie) van Ruiven
FunctieGemeenteraadslid
E-mailadresa.vanruiven@oud-beijerland.nl
Nevenfuncties
  • Geen nevenfuncties
Politieke partijBINT

A.F. (Alma) Vervelde-Tuk

A.F. Vervelde-Tuk
contactgegevens en taken A.F. (Alma) Vervelde-Tuk
FunctieFractievoorzitter
E-mailadresa.vervelde@oud-beijerland.nl
Nevenfuncties
  • Directie H.A. Vervelde Holding B.V. (onbezoldigd)
Politieke partijSGP-CU

P. (Piet) Meijer

P. Meijer
contactgegevens en taken P. (Piet) Meijer
FunctieGemeenteraadslid
E-mailadrespiet.meijer@oud-beijerland.nl
Nevenfuncties
  • Directeur Stichting ECAT (bezoldigd)
Politieke partijSGP-CU

C.H. (Kees) van Pelt

C.H. van Pelt
contactgegevens en taken C.H. (Kees) van Pelt
FunctieGemeenteraadslid
E-mailadresc.vanpelt@oud-beijerland.nl
Nevenfuncties
  • Geen nevenfuncties
Politieke partijSGP-CU

M.G. (Marco) Vis

M.G. Vis
contactgegevens en taken M.G. (Marco) Vis
FunctieGemeenteraadslid
E-mailadresm.vis@oud-beijerland.nl
Nevenfuncties
  • Business Consultant Robeco Nederland (bezoldigd)
Politieke partijSGP-CU

P. (Pieter) Mourits

P. Mourits
contactgegevens en taken P. (Pieter) Mourits
FunctieGemeenteraadslid
E-mailadresp.mourits@oud-beijerland.nl
Nevenfuncties
  • Zelfstandig ondernemer (bezoldigd)
Politieke partijSGP-CU

M.R.R.S. (Maurice) Pahladsingh

M.R.R.S. Pahladsingh
contactgegevens en taken M.R.R.S. (Maurice) Pahladsingh
FunctieFractievoorzitter
E-mailadresm.pahladsingh@oud-beijerland.nl
Nevenfuncties
  • Zelfstandig adviseur (bezoldigd)
Politieke partijD66

E.C. (Eline) Rood

E.C. Rood
contactgegevens en taken E.C. (Eline) Rood
FunctieGemeenteraadslid
E-mailadrese.rood@oud-beijerland.nl
Nevenfuncties
  • Beleidsmedewerker gemeente Westvoorne (bezoldigd)
  • Medewerker Fitness Paradise Oud-Beijerland (bezoldigd)
Politieke partijD66

drs. C. (Conny) Verbaas

C. Verbaas
contactgegevens en taken drs. C. (Conny) Verbaas
FunctieFractievoorzitter
E-mailadresc.verbaas@oud-beijerland.nl
Nevenfuncties
  • Distributeurschap Herbalife (bezoldigd)
  • Distributeurschap Optidee (bezoldigd)
  • ZZP Coaching P&O (bezoldigd)
  • Promotor Telexfree (bezoldigd)
  • Lid sponsorcommissie SHO (onbezoldigd)
  • Lid bestuur Paperweight (onbezoldigd)
  • Lid Raad van Toezicht VVV Zuid-West Nederland (onbezoldigd)
Politieke partijVVD

B. (Bauke) Rinsma

B. Rinsma
contactgegevens en taken B. (Bauke) Rinsma
FunctieGemeenteraadslid
E-mailadresb.rinsma@oud-beijerland.nl
Nevenfuncties
  • Geen nevenfuncties
Politieke partijVVD

A. (Ad) Valkenburg

A. Valkenburg
contactgegevens en taken A. (Ad) Valkenburg
FunctieFractievoorzitter
E-mailadresa.valkenburg@oud-beijerland.nl
Nevenfuncties
  • Projectmanager hoogheemraadschap van Delfland
Politieke partijCDA

A (Arjen) de Vries

A de Vries
contactgegevens en taken A (Arjen) de Vries
FunctieGemeenteraadslid
E-mailadresa.devries@oud-beijerland.nl
Nevenfuncties
  • Eigenaar handelmaatschappij Wivaro
Politieke partijCDA

I.K. (Iwan) Mahadew

I.K. Mahadew
contactgegevens en taken I.K. (Iwan) Mahadew
FunctieFractievoorzitter
E-mailadresi.mahadew@oud-beijerland.nl
Nevenfuncties
  • HBO-docent (bezoldigd)
  • Publicist (bezoldigd)
Politieke partijPvdA

S. (Sandra) Hol

S. Hol
contactgegevens en taken S. (Sandra) Hol
FunctieFractievoorzitter
E-mailadress.hol@oud-beijerland.nl
Taken
  • Geen nevenfuncties
Politieke partijGroenLinks

F. (Frits) Poutsma

F. Poutsma
contactgegevens en taken F. (Frits) Poutsma
FunctieGemeenteraadslid
E-mailadresf.poutsma@oud-beijerland.nl
Nevenfuncties
  • Geen nevenfuncties
Politieke partijD66

R. (Ruud) Horijon

R. Horijon
contactgegevens en taken R. (Ruud) Horijon
FunctieGemeenteraadslid
E-mailadresR.Horijon@oud-beijerland.nl
Nevenfuncties
  • bestuurslid vereniging Hoeschewaards Landschap (onbezoldigd)
Politieke partijBINT